Akce

 1. Cena Josefa Palivce 2020

  V sobotu 1. února jsme v naší škole vyhlásili šestý ročník překladatelské soutěže Cena Josefa Palivce určené pro děti a mládež od 6 do 18 let.

 2. Noc s Andersenem 2020

  I tento rok se naše škola chystá připojit k tradiční a pohádkové Noci s Andersenem, která se letos uskuteční 27. března. Bližší informace a přihlašovací formulář najdete už brzy na webových a facebookových stránkách školy.

 3. Slavnost čtení 2020

  Na základě tradiční slavnosti čtení, která proběhla v pařížské české škole 1. února, jsme zahájili cestu k účasti v soutěži Zlaté dítě organizované v rámci aktivity Zlatá stuha - literární ceny udělované každoročně, a letos již po dvacáté, nejlepším titulům dětské literatury.

 4. Hudební setkání se členem České filharmonie Vladislavem Borovkou

  Sobotní školní výuku jsme si zpestřili výchovně vzdělávacím setkáním se členem České filharmonie Vladislavem Borovkou. Děkujeme České filharmonii, Ambasádě ČR a Českému centru za tuto možnost a úžasný zážitek!

  https://www.ceskafilharmonie.cz/o-nas/orchestr/clenove-orchestru/hoboje/vladislav-borovka/

 5. TAKOVÁ – SNOVÁ – SAMETOVÁ

  Divadelní workshop pro žáky ČSBH Paříž od 6 let (dovršených nejpozději v prosinci 2019) do 15 let, který pořádáme po úspěšném loňském prvním ročníku.

 6. Výstava fotografického projektu Lenky Hatašové "30"

  U příležitosti 30. výročí sametové revoluce spolek Česká škola bez hranic tu čest představit v premiéře fotografický projekt "30".

Titulní stránka